جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور دارای بخش مردمی شد

«درک اثر» به عنوان بخش مسابقه مردمی به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی اضافه شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، بخش مسابقه مردمی «درک اثر» به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» اضافه شد. در این بخش که با هدف تعامل بیشتر با […]


«درک اثر» به عنوان بخش مسابقه مردمی به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی اضافه شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، بخش مسابقه مردمی «درک اثر» به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» اضافه شد.

در این بخش که با هدف تعامل بیشتر با مخاطبان و علاقه مندان به رشته‌های کارتون و کاریکاتور در دستور کار جشنواره جوان ایرانی قرار گرفته است، کسانی که بهترین درک از کارتون‌های منتخب و ارائه شده توسط دبیرخانه را ثبت کنند، مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

این رویداد تجسمی که توسط حوزه هنری استان خراسان شمالی برگزار می‌شود، دارای ۲ بخش کارتون و کاریکاتور است.

بخش کارتون این جشنواره با موضوعات جوان ایرانی؛ گره‌گشای دوره‌های سختی، فرصتی برای ارتقا و کارآمدی مدیریت کشور، خودباور، پر انرژی، با امید، مبتکر و نوآور، بااستعداد، هوشیار و آگاه، جوان ایرانی؛ پیش‌ران و محور حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه، جوان ایرانی؛ پرتلاش، جوانمرد، غیرتمند، باگذشت و ایثارگر، حل مشکلات کشور؛ اعتماد به جوان ایرانی و امید به نیروی جوانی، جوان ایرانی؛ کارآفرین، اشتغال زا و حامی تولید ایرانی و بخش کاریکاتور با ترسیم چهره بهمن عبدی کارتونیست و کاریکاتوریست پیشکسوت برگزار می‌شود.

آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی ۲۰ مرداد ماه امسال اعلام شده است.

ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر از طریق سایت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir امکان پذیر است.