روایت موسیقایی از شکار عبدالمالک ریگی/ «پرواز صفر» تماشایی شد

موزیک ویدئوی «پرواز صفر» به کارگردانی محسن طهرانی، آهنگسازی علی منتظری و خوانندگی مهدی یغمایی در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی پیش روی مخاطبان قرار گرفت. دریافت ۵۰ MB به گزارش سینما خراسان، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت اطلاعات در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) موزیک ویدئوی «پرواز صفر» […]

موزیک ویدئوی «پرواز صفر» به کارگردانی محسن طهرانی، آهنگسازی علی منتظری و خوانندگی مهدی یغمایی در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

دریافت ۵۰ MB

به گزارش سینما خراسان، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت اطلاعات در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) موزیک ویدئوی «پرواز صفر» را به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری کساء منتشر کرد.

در این نماهنگ که به سفارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی وزارت اطلاعات توسط موسسه فرهنگی هنری کساء پیش روی مخاطبان قرار گرفته است، محسن طهرانی کارگردان، محمد حسین ملکیان ترانه سرا، علی منتظری آهنگساز، امیر جمالفرد تنظیم کننده و مهدی یغمایی به عنوان خواننده گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

محسن طهرانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری کساء و کارگردان این نماهنگ درباره جزییات پروژه توضیح داد: سه شنبه پنجم اسفند ماه مصادف با سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام (عج) است؛ عملیاتی که تمامی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دنیا را متحیر ساخت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به جهانیان نشان داد. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با پشتیبانی روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به منظور پاسداشت زحمات سربازان امنیت کشور نماهنگ «پرواز صفر» را با صدای مهدی یغمایی تولید کنیم.

وی افزود: فرآیند تولید این نماهنگ از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ آغاز و پس از انجام مراحل پیش تولید، کار تصویربرداری آن در اوایل زمستان سال گذشته آغاز شد. طبیعتاً به دلیل حساسیت‌ها و پروداکشن پرحجمی که در این پروژه به لحاظ نظامی وجود داشت ما تمام تلاشمان را به کار گماردیم که کار به بهترین شکل ممکن تولید و تصویربرداری شود. دراین زمینه هم جا دارد از عزیزانمان در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی قدردانی کنم که همراه با دیگر مجموعه‌ها از جمله نیروی انتظامی همکاری بسیار شایسته ای با ما داشتند.

این کارگردان گفت: ژانر موزیک ویدئو از نگاه ما دربرگیرنده شرایط ویژه ای است که سعی می‌کنیم با یک نگاه کاملاً سینمایی به ماجرا بپردازیم. یعنی آنچه پیش روی مخاطبان قرارمی گیرد قطعاً ترکیب صرف موسیقی با تصویر نیست که بخواهیم با جلوه‌های نوری و بصری سر و ته ماجرا را هم بیاوریم. قطعاً آنچه برای تولید و ارائه اثر مدنظر ماست آماده سازی و تولید بخش‌های مختلف فنی در قالبی معتبر و سیستماتیک است که امیدوارم نقطه آغازی برای پیشبرد دستاوردهای سینمایی در عرصه ساخت موزیک ویدئو باشد. از سوی دیگر نگاه موسسه ما به هیچ عنوان برای آثار سفارشی انتفاعی نبوده و همواره کیفیت و رضایت مخاطب قبل از هرچیزی به عنوان مهم‌ترین اولویت ما معرفی شده است. در این زمینه هم بسیار مفتخریم که مخاطبان نیز از خروجی پروژه‌های ما در اکثر مواقع رضایت داشته و توانسته‌اند با کارها ارتباط خوبی برقرار کنند.

مدیر موسسه فرهنگی هنری کساء تصریح کرد: بنده و همکارانم در موسسه کساء نهایت تلاش خود را انجام داده‌ایم تا برای تولید آثار متعهد وقت بگذاریم. در این راستا همکاری با متخصص‌ترین افراد و هنرمندان در ساخت نماهنگی چون «پرواز صفر» که موضوع اصلی آن حفظ امنیت کشور به عنوان یکی از اهداف مقدس ایران اسلامی است مهم‌ترین ماموریتمان برای تحویل یک بسته هنری و پرورش سواد موسیقایی مردم عزیزمان بود. اثری که فارغ از هرگونه شعارهای کلیشه‌ای، دربرگیرنده مولفه‌های هنری و هنرمندانه برای بیان یک دغدغه مهم است. به هر حال امیدوارم در نهایت این اثر که به سربازان گمنام امام زمان (عج) تقدیم شده، مورد قبول حضرت مهدی (عج)، ملت شریف ایران و برقرار کنندگان امنیت نظام جمهوری اسلامی واقع شود و در راستای حفظ تمامیت ارضی و امنیت کشور عزیزمان خستگی را از تن آنها بابت عمری مجاهدت خارج کند.