سه جایزه بین‌المللی برای «این سو، آن سو»

انیمیشن «این سو، آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی از سه جشنواره بین‌المللی جایزه گرفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم انیمیشن «این سو، آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، موفق به دریافت سه […]


انیمیشن «این سو، آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی از سه جشنواره بین‌المللی جایزه گرفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم انیمیشن «این سو، آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، موفق به دریافت سه جایزه از جشنواره‌های جهانی شد.

این انیمیشن کوتاه طی روزهای اخیر، برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشن از جشنواره Scrittura e Imagine ایتالیا و جشنواره Chorta پرتغال و جایزه ویژه‌ فیلم‌های کودک و نوجوان جشنواره صربستان شده است.

«این سو، آن سو» پیشتر موفق به دریافت جایزه یونیسف از دوسالانه‌ انیمیشن «براتیسلاوا» اسلواکی هم شده بود.

این فیلم در بخش رقابتی سی و ششمین دوره‌ جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا، بخش رسمی چهارمین دوره‌ جشنواره کودک هنگ‌کنگ و بخش مسابقه یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «گلدن کوکر» صوفیه بلغارستان نیز به نمایش درآمده است.

پخش بین‌الملل انیمیشن «این سو، آن سو» توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی انجام می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم انیمیشن آمده است: «هیچ مرزی نمی‌تواند مانع شکل‌گیری دوستی‌ها و محبت بین کودکان شود. کاش به‌راستی دنیای بزرگسالان هم مانند دنیای کودکان پُر از صلح و دوستی باشد.»