«سوفی و دیوانه» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» توزیع می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» ساخته مهدی کرم پور از فردا سه شنبه دهم اردیبهشت ماه توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود و در شبکه نماوا به […]


نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» توزیع می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» ساخته مهدی کرم پور از فردا سه شنبه دهم اردیبهشت ماه توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود و در شبکه نماوا به صورت آنلاین قابل تماشا خواهد بود.

«سوفی و دیوانه» درامی عاشقانه است که فیلمنامه آن توسط مهدی سجاده چی و مهدی کرم پور به نگارش در آمده و پس از عاشقانه پل چوبی پنجمین فیلم کرم پور در مقام کارگردان است که از ساختاری متفاوت برخوردار است.

امیر جعفری و به آفرید غفاریان بازیگران اصلی این فیلم هستند و بازیگران دیگری چون محمدرضا شریفی نیا، سیامک صفری، الهه حصاری و سعید امیر سلیمانی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین رضا یزدانی نیز در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارد و دومین همکاری خود با کرم پور را پس از اپیزود «تهران سیم آخر» از فیلم «طهران تهران» تجربه می‌کند.

«سوفی و دیوانه» محصول خانه همایش است.

عکس کنار خبر از احمدرضا شجاعی است.