علی پهلوان فینالیست یک مسابقه موسیقایی شد

تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان خواننده و آهنگساز ایرانی به فینال یک مسابقه بین‌المللی آهنگسازی راه پیدا کرد. به گزارش سینما خراسان، قطعه «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، هنرمند موسیقی پاپ کشورمان، در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ از بین ۱۹ هزار آهنگ به مرحله نهایی راه […]


تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان خواننده و آهنگساز ایرانی به فینال یک مسابقه بین‌المللی آهنگسازی راه پیدا کرد.

به گزارش سینما خراسان، قطعه «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، هنرمند موسیقی پاپ کشورمان، در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ از بین ۱۹ هزار آهنگ به مرحله نهایی راه یافت، این در حالی است که تنها ۲ درصد از آهنگ‌ها می‌توانند به این مرحله برسند.

در مرحله نهایی این مسابقه، داوران که ترکیبی از هنرمندان موسیقی و مدیران صنعت موسیقی هستند، آهنگ‌های برتر هر سبک را معرفی می‌کنند. این در حالی است که قطعه «ناب»، در بخش موسیقی دنیا (آثار غیر انگلیسی زبان) شرکت کرده است. همچنین در بخش دیگری از مسابقه، تمام آثاری که به مرحله نهایی رسیده‌اند روی سامانه اصلی این مسابقه قرار گرفته و به رأی عمومی گذاشته می‌شوند. آهنگی که رأی بیشتری داشته باشد، برنده بخش «صدای مردم» خواهد شد. برندگان این مسابقه در نیمه ماه آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.

علی پهلوان که عضو انجمن حقوق آثار شنیداری و نمایشی استرالیا است از طریق این انجمن در جریان این مسابقه قرار گرفته و تک آهنگ «ناب» را برای شرکت در مسابقه ارائه داده است. او در شبکه‌های اجتماعی از طرفدارانش خواسته است به این آهنگ برای بخش صدای مردم رأی بدهند، این قطعه، مرداد ماه امسال توسط شرکت ترانه‌شرقی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

قطعه «ناب» از علی پهلوان در مسابقه آهنگسازی دیگری نیز با نام Music City SongStar به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته است.