ماریون کوتیار تهیه‌کننده یک مستند محیط‌زیستی می‌شود

بازیگر سرشناس سینمای فرانسه به عنوان تهیه‌کننده پشت دوربین می‌ایستاد تا فیلمی با عنوان «بزرگ‌تر از ما»‌ ساخته شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر برنده جایزه اسکار، تهیه‌کننده مستند «بزرگ‌تر از ما» به کارگردانی فلور واسور شد. «بزرگ‌تر از ما» داستان یک نوجوان ۱۸ ساله از اندونزی به نام ملاتی ویجسین […]


بازیگر سرشناس سینمای فرانسه به عنوان تهیه‌کننده پشت دوربین می‌ایستاد تا فیلمی با عنوان «بزرگ‌تر از ما»‌ ساخته شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر برنده جایزه اسکار، تهیه‌کننده مستند «بزرگ‌تر از ما» به کارگردانی فلور واسور شد.

«بزرگ‌تر از ما» داستان یک نوجوان ۱۸ ساله از اندونزی به نام ملاتی ویجسین است که با مقامات محلی خود وارد مذاکره می‌شود تا آنها را متقاعد کند فروش و توزیع هر نوع کیسه پلاستیکی در جزیره محل زندگی‌اش را ممنوع کنند. او ۶ سال برای این کار تلاش کرده و اکنون در این مستند ملاتی راهی سفری در سراسر جهان می‌شود تا با دیگر فعالان جوان و الهام‌بخش آشنا شود.

کوتیار گفت: بیش از ۲۰ سال است که با مسائل اجتماعی و زیست محیطی سروکار دارم و تلاش کرده‌ام تا برای رسیدن به جهانی قابل زندگی‌تر آگاهی مردم را بالا ببرم. وی افزود: از وقتی مادر شده‌ام حساسیت بیشتری دارم که فرزندم از من بیشتر یاد بگیرد. یک نسل جدید دارد زندگی را انتخاب می‌کند و این آنها هستند که راه را به ما نشان می‌دهند.

کوتیار با شریکش لودویک داردنی تهیه «بزرگ‌تر از ما» را برعهده گرفته‌اند.

امتیاز پخش این فیلم در جشنواره فیلم کن ارائه می‌شود و از فیلم با عنوان فیلمی با تاکید بر مسئولیت مشترک ما به سوی نسل آینده یاد شده است.

«بزرگ‌تر از ما» در فرانسه توسط «مارس فیلمز» در نیمه اول ۲۰۲۰ به نمایش درمی‌آید.