محسن شریفیان با اسکاتلندی ها کنسرت مشترک برگزار کرد

محسن شریفیان نوازنده نی انبان و سرپرست گروه موسیقی «لیان بوشهر» در موزه ملی اسکاتلند همراه با نوازندگان این کشور به اجرای برنامه مشترک پرداخت. به گزارش سینما خراسان، در حاشیه دهمین فستیوال ایرانیان ادینبرو، محسن شریفیان اجرای مشترکی را با همراهی گروهی از نوازندگان نی انبان اسکاتلندی در موزه ملی پایتخت اسکاتلند روی صحنه […]


محسن شریفیان نوازنده نی انبان و سرپرست گروه موسیقی «لیان بوشهر» در موزه ملی اسکاتلند همراه با نوازندگان این کشور به اجرای برنامه مشترک پرداخت.

به گزارش سینما خراسان، در حاشیه دهمین فستیوال ایرانیان ادینبرو، محسن شریفیان اجرای مشترکی را با همراهی گروهی از نوازندگان نی انبان اسکاتلندی در موزه ملی پایتخت اسکاتلند روی صحنه برد. این پژوهشگر و موسیقیدان بوشهری که دارنده نشان درجه یک هنری ساز نی انبان است، پیش از این نیز در اسکاتلند و انگلستان برنامه های مشترکی را برگزار کرده بود.

محسن شریفیان از برگزاری ورکشاپ مشترکی با موضوع نی انبان ایرانی و اسکاتلندی خبر داد و گفت: این گروه دوازدهم اسفندماه نیز در شهر نیوکاسل انگلستان نیز کنسرتی برگزار خواهد کرد. در این برنامه همایون نصیری نوازنده سازهای کوبه ای، حمید اکبری و اکلو فرامرزی از اعضای گروه «لیان» به عنوان نوازنده حضور دارند.

گروه «لیان» با سرپرستی محسن شریفیان، در تاریخ ٢۵ اسفندماه ۹۷ در تالار وحدت تهران روی صحنه خواهد رفت.