«هت تریک» در فرهنگسرای ارسباران

فیلم سینمایی «هت تریک» ساخته رامتین لوافی در فرهنگسرای ارسباران به نمایش در می آید. به گزارش سینما خراسان به نقل از باشگاه فیلم تهران، فیلم سینمایی «هت تریک» به نویسندگی و کارگردانی رامتین لوافی و تهیه کنندگی مجید مطلبی یکشنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده و پس از […]


فیلم سینمایی «هت تریک» ساخته رامتین لوافی در فرهنگسرای ارسباران به نمایش در می آید.

به گزارش سینما خراسان به نقل از باشگاه فیلم تهران، فیلم سینمایی «هت تریک» به نویسندگی و کارگردانی رامتین لوافی و تهیه کنندگی مجید مطلبی یکشنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «یه عبارت بی مزه هست که میگه آدما یه دفعه تغییر نمی‌کنن، این ماییم که دیر به دیر نگاشون می‌کنیم.»

«هت تریک» برای نخستین بار در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش در آمد و موفق به دریافت سیمرغ بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر زن شد.

رامتین لوافی نویسنده و کارگردان، مازیار فکری ارشاد منتقد، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از عوامل و بازیگران فیلم، مهمانان پانصد و یکمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.

امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، صابر ابر، ماهور الوند، همایون ارشادی بازیگران اصلی «هت تریک» هستند.

علاقه مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.