هنرمندان شناخته شده‌ نخستین روز از جشنواره‌ سی و هفتم

علی رفیعی، منیژه محامدی و علیرضا کوشک‌جلالی از جمله چهره‌هایی هستند که در نخستین روز از سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر روی صحنه می‌روند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، در نخستین روز از جشنواره‌ سی و هفتم، دوشنبه ۲۲ بهمن، علی رفیعی، […]


علی رفیعی، منیژه محامدی و علیرضا کوشک‌جلالی از جمله چهره‌هایی هستند که در نخستین روز از سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر روی صحنه می‌روند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، در نخستین روز از جشنواره‌ سی و هفتم، دوشنبه ۲۲ بهمن، علی رفیعی، نمایش «خانه برناردا آلبا» را در تالار وحدت اجرا خواهد کرد. رویا تیموریان، مریم سعادت و مائده طهماسبی بازیگران شناخته شده‌ای هستند که در این نمایش روی صحنه می‌روند. «خانه برناردا آلبا» در اولین و دومین روز از سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، دوشنبه ۲۲ و سه‌شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۹:۳۰ در قالب بخش مهمان در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

نمایش «دام» نوشته‌ی تادئوش روژه‌ویچ با ترجمه‌ی مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر شناخته شده، محمدرضا خاکی با طراحی و کارگردانی اسماعیل موحدی در بخش مسابقه ایران دو ساعت ۱۷ و ۲۰ در سالن اصلی مجموعه‌ تئاتر شهر اجرا می‌شود.

در این روز همچنین منیژه محامدی نمایش «تبرئه» را در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰:۴۵ در تالار استاد سمندریان تماشاخانه‌ی ایرانشهر در قالب بخش مهمان روی صحنه می‌برد.

در نخستین روز از سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در بخش «به علاوه فجر» علیرضا کوشک‌جلالی نمایش «پابرهنه لخت، قلبی در مشت (با کاروان سوخته)» را ساعت ۱۷:۱۵ در تماشاخانه‌ خصوصی دیوار چهارم اجرا می‌کند. این نمایش که پیش از این نیز در قالب اجرای عمومی روی صحنه بوده است در باقی روزهای جشنواره نیز به اجرای خود ادامه خواهد داد.

در بخش خیابانی در روز نخست جشنواره‌ سی و هفتم، امیرحسین شفیعی نمایش خیابانی «نامیرا» را در قالب دو بخش «مسابقه‌ی تئاتر خیابانی و دیگرگونه‌های اجرایی» و «چهل سالگی انقلاب اسلامی» ساعت ۱۸:۱۵ در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهد کرد. اجرایی که تا پایان جشنواره، جمعه سوم اسفند ادامه خواهد داشت.

سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند برگزار خواهد شد.