پوتین پدرخوانده فرزند الیور استون می‌شود؟/ علایق سیاسی یک سینماگر

اولیور استون کارگردان آمریکایی از ولادیمیر پوتین خواسته است تا پدرخوانده دخترش شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، اولیور استون کارگردان برنده جایزه اسکار از پوتین رئیس جمهوری روسیه خواسته است تا پدرخوانده دخترش شود. بر مبنای مصاحبه‌ای که به تازگی از این دو تن در وبسایت کرملین قرار گرفته، استون […]


اولیور استون کارگردان آمریکایی از ولادیمیر پوتین خواسته است تا پدرخوانده دخترش شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، اولیور استون کارگردان برنده جایزه اسکار از پوتین رئیس جمهوری روسیه خواسته است تا پدرخوانده دخترش شود.

بر مبنای مصاحبه‌ای که به تازگی از این دو تن در وبسایت کرملین قرار گرفته، استون این پیشنهاد را پس از آن به پوتین کرده که وی در جریان مصاحبه گفته است طبق سنت کلیسای ارتودوکس کسی نمی‌تواند درخواست پدرخوانده شدن فردی را رد کند.

پوتین در پاسخ به درخواست استون از او پرسیده است که آیا دختر وی که ۲۲ ساله است، مذهبی است؟ و استون هم پاسخ داده که دخترش را طبق سنت‌های مسیحی پرورش داده است.

در ادامه مصاحبه پوتین پاسخ دیگری نداده که از نظر حاضران محلی به معنی موافقت پوتین است.

کرملین به ندرت درباره زندگی شخصی پوتین دست به تفسیر و توضیح می‌زند و به همین دلیل کسی به صورت رسمی این امر را تأیید نکرده است.

این مصاحبه مستند جدیدی درباره اوکراین است که استون به عنوان تهیه‌کننده اجرایی آن فعالیت می‌کند.

استون رابطه طولانی مدنی با پوتین دارد و این دو همدیگر را بارها در گذشته تحسین کرده‌اند و دو سال پیش استون مستندی با عنوان «مصاحبه‌های پوتین» منتشر کرد.