کارگاه تخصصی میکس و مسترینگ برگزار می‌شود

محمد فلاحی از فعالان حوزه صدابرداری موسیقی تیر و مرداد ماه سال جاری کارگاه سه روزه میکس و مسترینگ را در یکی از تالار پارس پلاس تهران برگزار می‌کند. به گزارش سینما خراسان، محمد فلاحی از فعالان حوزه صدابرداری موسیقی تیر و مرداد ماه سال جاری کارگاه سه روزه میکس و مسترینگ و مباحث تخصصی […]


محمد فلاحی از فعالان حوزه صدابرداری موسیقی تیر و مرداد ماه سال جاری کارگاه سه روزه میکس و مسترینگ را در یکی از تالار پارس پلاس تهران برگزار می‌کند.

به گزارش سینما خراسان، محمد فلاحی از فعالان حوزه صدابرداری موسیقی تیر و مرداد ماه سال جاری کارگاه سه روزه میکس و مسترینگ و مباحث تخصصی حوزه صدابرداری موسیقی را در یکی از تالار پارس پلاس تهران برگزار می‌کند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز اول برگزاری این کارگاه‌ها به مبانی و اصول میکس و مستر در نرم‌افزارهای DAW اختصاص دارد. در روز دوم قرار است محمد فلاحی ۲ پروژه را از ابتدا میکس و مستر کند و در روز سوم هم پروژه‌های هیت این هنرمند آنالیز خواهد شد و پس از آن جلسه پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دست‌اندرکاران این کارگاه، علاقه‌مندانی که تمایل به شرکت دارند باید از دانش اولیه میکس و مسترینگ برخوردار باشند. ضمن اینکه پس از پایان این کارگاه‌ها از سوی مؤسسه فرهنگی هنری آوای ماد هم یک گواهی رسمی پایان دوره به تمامی هنرجویانی که در طول ۱۲ ساعت این کارگاه حضور داشته باشند ارائه خواهد شد.