«کیارستمی و عصای گمشده» آماده نمایش شد/ روایت نوع نگاه کیارستمی

فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی آماده نمایش شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی و تهیه کنندگی بهروز نشان آماده نمایش شد. داستان این فیلم روایت تازه ای از نوع نگاه کیارستمی به زندگی و سینماست که […]


فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی آماده نمایش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی و تهیه کنندگی بهروز نشان آماده نمایش شد.

داستان این فیلم روایت تازه ای از نوع نگاه کیارستمی به زندگی و سینماست که در آن ثانی به مدت ۴ سال و در زمانی که کیارستمی ورکشاپ های سینمایی در اسپانیا و کلمبیا برگزار می‌کرد نوع نگاه یک مولف، دیدگاه و جهان بینی وی را به تصویر کشیده است.

محمودرضا ثانی پیش از ساخت فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده»، کتاب «عباس کیارستمی و درس‌هایی از سینما» را تالیف کرد که این کتاب به زبان‌های مختلف ترجمه و در ایران و آمریکا چاپ و توزیع شد.

کارگردان فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» از شاگردان کیارستمی بوده و در این فیلم سعی کرده است اثری مستقل بر اساس رویکرد کیارستمی به زندگی بسازد.

به دلیل حساسیت ثانی در چگونگی نمایش استقلال نگاه کیارستمی، تدوین این فیلم تجربی ۹۰ دقیقه‌ای سه سال طول کشید و اکنون آماده نمایش شده است.