تغییر همکاری مشترک اسکورسیزی و دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه کننده یک سریال برای تلویزیون پارامونت و هولو با هم همکاری می‌کنند. به گزارش سینما خراسان به نقل از اسکرین، سریال «شیطان در شهر سفید» با اقتباس از یک کتاب غیرداستانی به همین نام به تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو ساخته می‌شود. هولو […]


لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه کننده یک سریال برای تلویزیون پارامونت و هولو با هم همکاری می‌کنند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از اسکرین، سریال «شیطان در شهر سفید» با اقتباس از یک کتاب غیرداستانی به همین نام به تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو ساخته می‌شود.

هولو این خبر را در تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی در لس‌انجلس اعلام کرد.

کتابی که با اقتباس از آن این سریال ساخته می‌شود سال ۲۰۰۳ با زیر تیتر «جادو و دیوانگی‌ که در نمایشگاه آمریکا را تغییر داد» توسط اریک لارسون نوشته شده و داستانی از اواخر قرن نوزدهم را روایت می‌کند که یک قاتل سریالی به نام دکتر اچ‌اچ هولمز چندین زن جوان را در هتل نمایشگاه جهانی در شیکاگو کشت.

دی کاپریو حقوق ساخت فیلم بر مبنای این کتاب را سال ۲۰۱۰ خریده بود.

پیش از این گفته شده بود این کتاب در قالب یک فیلم سینمایی با بازی دی کاپریو و کارگردانی اسکورسیزی ساخته می‌شود.

این پروژه قبلا متعلق به کمپانی برادران وارنر بود و از سال ۲۰۰۳ در مراحل اولیه تهیه قرار داشت و در عین حال بهترین بازیگران را هم به خود جذب کرد. مدتی قرار بود تام کروز در این فیلم بازی کند و مسئولیت تهیه‌کنندگی‌اش را بر هم بر عهده داشته باشد و بعدها هم قرار شد کاترین بیگلو کارگردان و تهیه‌کننده آن بشود.

اکنون روشن نیست که دی کاپریو و اسکورسیزی چه نقش دیگری در ساخت سریال برعهده خواهند داشت.