تیزر «شاپرک خانوم» منتشر شد/ حضور هنرمندان پیشکسوت در یک نمایش

تیزر نمایش «شاپرک خانوم» به کارگردانی حسن انصاریان که در سالن سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه می رود، منتشر شد. دریافت ۸ MB به گزارش سینما خراسان، نمایش «شاپرک خانوم» نوشته بیژن مفید و کارگردانی حسن انصاریان اجرای خود را از ۵ اردیبهشت ماه در سالن سینما و تئاتر […]


تیزر نمایش «شاپرک خانوم» به کارگردانی حسن انصاریان که در سالن سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه می رود، منتشر شد.

دریافت ۸ MB

به گزارش سینما خراسان، نمایش «شاپرک خانوم» نوشته بیژن مفید و کارگردانی حسن انصاریان اجرای خود را از ۵ اردیبهشت ماه در سالن سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرده که به تازگی نیز تیزر این اثر نمایشی منتشر شده است.

در نمایش «شاپرک خانوم» بازیگرانی چون سیاوش طهمورث، فریبا متخصص، قربان نجفی، محمد آقامحمدی، بهرام سروری نژاد، آذین فولادوند، سبا قاسمی و بازیگران کودک؛ پارسا رضوی، نرگس اله وکیلی، حسام صیادی ایفای نقش می‌کنند.

کامران قدکچیان منوچهر مصیری تهیه کنندگان این اثر نمایشی هستند.

«شاپرک خانوم» تا اول خردادماه ساعت ۲۰ میزبان علاقه مندان به تئاتر خواهد بود. سالن سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه چهارم واقع شده است.