دل تورو فیلم اکشن می‌سازد/ تجربه انیمیشن‌سازی با «پینوکیو»

گی‌یرمو دل تورو کارگردان مشهور مکزیکی قرار است فیلم اکشن «زانباتو» ‌را برای پارامونت و کمپانی جی‌جی‌آبرامز بسازد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، پس از مدت‌ها گمانه‌زنی سرانجام آشکار شد فیلم اکشنی به نام «زانباتو» توسط گی‌یرمو دل‌تورو ساخته می‌شود. «زانباتو» با تمرکز بر دختری جوان ساخته می‌شود که مهارت‌های مرگباری در […]


گی‌یرمو دل تورو کارگردان مشهور مکزیکی قرار است فیلم اکشن «زانباتو» ‌را برای پارامونت و کمپانی جی‌جی‌آبرامز بسازد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، پس از مدت‌ها گمانه‌زنی سرانجام آشکار شد فیلم اکشنی به نام «زانباتو» توسط گی‌یرمو دل‌تورو ساخته می‌شود.

«زانباتو» با تمرکز بر دختری جوان ساخته می‌شود که مهارت‌های مرگباری در مبارزه دارد.

دل تورو خودش جمعه در توییتر پستی منتشر کرد که اعلام می‌کرد این پروژه در ۶ سال اخیر مطرح بوده بدون ‌این که خبری از آن درز کند. وی افزود: هنوز هم داریم آن را بسط می‌دهیم.

دل تورو همچنین اعلام کرد در مرحله پیش تولید «پینوکیو» برای نتفلیکس است. با این فیلم او نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلند انیمیشن استاپ موشن موزیکال را تجربه می‌کند. این فیلم داستان کلاسیک کودکانه را درباره عروسکی که می‌خواهد یک پسر دوست‌داشتنی واقعی باشد روایت می‌کند.

نتفلیکس و دل‌تورو در اکتبر (آبان) اعلام کرده بودند که وی قصد نوشتن و تولید این فیلم را دارد که داستانش در ایتالیای دهه ۱۹۳۰ و وقتی فاشیسم در راس کار بود، می‌گذرد.

دل تورو همچنین در حال تولید «شاخ‌ها» به کارگردانی اسکات کوپر برای فاکس سرچلایت و «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» برای سی‌بی‌اس فیلمز است.

او جایزه اسکار را سال پیش برای تولید و کارگردانی فیلم «شکل آب» دریافت کرد.

جی‌جی آبرامز تهیه‌کننده «ماموریت: غیرممکن-فال‌اوت» بود و مرحله پس از تولید «جنگ ستارگان: اپیزود ۹» را که ۲۰ دسامبر روی پرده‌ها می‌رود برعهده داشت.