«آوای موج» در رودکی شنیده می‌شود/ اجرای «آیان» و «پایار» در وحدت

گروه‌های «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی، «پایار» با خوانندگی سعید خوانساری و «آیان» به سرپرستی هژیر مهر افروز طی روزهای آینده در تالارهای وحدت و رودکی کنسرت می‌دهند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، گروه موسیقی «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی و خوانندگی عیسی سلیمیان ساعت […]


گروه‌های «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی، «پایار» با خوانندگی سعید خوانساری و «آیان» به سرپرستی هژیر مهر افروز طی روزهای آینده در تالارهای وحدت و رودکی کنسرت می‌دهند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، گروه موسیقی «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی و خوانندگی عیسی سلیمیان ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار رودکی تهران برگزار می‌کند.

گروه موسیقی آوای موج ترکیبی از جوانان فعال موسیقی جنوب است که سال‌های اخیر با پیشرفت خود و اجراهای متعدد توانسته است موقعیت خود را در موسیقی نواحی ایران تثبیت کند.

اجرای «پایار» در وحدت با صدای سعید خوانساری

گروه موسیقی «پایار» به خوانندگی سعید خوانساری و سرپرستی ارکستر فراز تلالو نیز ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در تالار وحدت تازه‌ترین برنامه خود را اجرا می‌کند

علی اسماعیلی نوازنده پیانو و کیبورد، پیام کریمی نوازنده سنتور، علی عابدی نوازنده فلوت، حسین مشگان نوازنده نی، منصور رمضانی نوازنده درام، پژمان کریمی نوازنده دیوان تار، رضا نودهی نوازنده ویولن، آسیه احمدی نوازنده دف، نازنین بحیرانی نوازنده عود، نسرین سلیمانی نوازنده پرکاشن و دف و میثم طاهری نوازنده گیتار نوازندگانی هستند که در این ارکستر حضور دارند.

سعید خوانساری از جمله خوانندگان با سابقه موسیقی کشورمان است که به عنوان خواننده در کنار برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم با رسانه ملی همکاری دارد و تا به امروز آثاری در سبک‌های سنتی، تلفیقی و محلی لری ارائه داده است.

«آیان» با خوانندگی هژیر مهر افروز در تالار وحدت

گروه موسیقی آیان به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز هم ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در تالار وحدت اجرا می‌کند. گروه موسیقی آیان ازجمله گروه‌های فعال در زمینه موسیقی سنتی و تلفیقی است.

در این کنسرت شاهد علیزاده، مهرداد ملکی، مجید مظاهری، بهنام معصومی، شهریار نظری و امین یساولی اعضای گروه هستند.