تالار حافظ میزبان «اتاق ورونیکا» می‌شود

نمایش «اتاق ورونیکا» به کارگردانی منا رمضانی و تهیه کنندگی علی شاهانی از بیستم خرداد در تالار حافظ روی صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «اتاق ورونیکا» به نویسندگی آیرا لوین و ترجمه شهرام زرگر با طراحی و کارگردانی منا رمضانی، از روز دوشنبه ۲۰ خرداد در تالار حافظ روی صحنه می رود. در […]


نمایش «اتاق ورونیکا» به کارگردانی منا رمضانی و تهیه کنندگی علی شاهانی از بیستم خرداد در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «اتاق ورونیکا» به نویسندگی آیرا لوین و ترجمه شهرام زرگر با طراحی و کارگردانی منا رمضانی، از روز دوشنبه ۲۰ خرداد در تالار حافظ روی صحنه می رود. در این نمایش ۸۵ دقیقه ای که تهیه کنندگی آن را علی شاهانی بر عهده دارد، رامونا شاه، حمید رحیمی، مرضیه موسوی، سارا مصطفوی نسب به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل این گروه می‌توان به مدیر تولید: دیاکو خاکی، برنامه ریز: مجتبا عاشوری، دستیار اول کارگردان: رعنا معینی، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح نور: رضا خضرایی، طراح صحنه: منا رمضانی، طراح گرافیک: مریم دیهول، طراح لباس: مهرناز عباسی، طراح صدا: داتیس اسکندری، موسیقی: فراز اسدی:، موشن گرافی: رضا ولیزاده، منشی صحنه: فاطمه ملا احمدی، ساخت تیزر: گروه ژور، روابط عمومی و تبلیغات: میثم احمدی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر اشاره کرد.

نمایش «اتاق ورونیکا» درباره یک زوج مسن است که دختر و پسری را به خانه می آورند که به تازگی با هم آشنا شده اند و در ظاهر مستخدمین این خانه هستند. زوج مسن، دختر و پسر جوان را برای ایفای نقشی خاص ترغیب می کنند که در نهایت باعث اتفاقاتی خاص در خانه می شود.

نمایش «اتاق ورونیکا» از روز دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۱ در تالار حافظ روی صحنه می‌رود و پیش فروش بلیت آن به زودی در سایت ایران نمایش آغاز می شود.