خانه هنرمندان ایران میزبان نمایشگاه «مسابقه عکس مترو» می‌شود

نمایشگاه «مسابقه عکس مترو» چهارشنبه ۴ اردیبهشت در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، به گفته مهدی خداپرست مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، به دبیرخانه «مسابقه عکس مترو» بیش از ۶۰۰ اثر ارسال شد […]


نمایشگاه «مسابقه عکس مترو» چهارشنبه ۴ اردیبهشت در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، به گفته مهدی خداپرست مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، به دبیرخانه «مسابقه عکس مترو» بیش از ۶۰۰ اثر ارسال شد که از این تعداد، ۱۵۰ اثر به بخش داوری راه یافتند که پس از داوری ۶۰ اثر به‌عنوان آثار منتخب در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران ۴ و ۵ اردیبهشت در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

خداپرست گفت: مراسم افتتاح این نمایشگاه و تقدیر از برگزیدگان مسابقه عکس مترو چهارشنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۵ با حضور رئیس شورای شهر تهران و معاونین شهرداری تهران در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برپایی این مسابقه بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنرمندان عکاس برای نشان دادن تلاش‌های مغفول مانده مهندسان، کارگران و پرسنل تلاشگر شرکت مترو تهران است. این مسابقه به همت روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مترو و با مشارکت و همکاری اداره کل اخبار رسانه‌ای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) برگزار شده است.

خداپرست در پایان بیان کرد: حمید فروتن، رئیس انجمن عکاسان مطبوعاتی، محمدرضا علی مددی، معاون اداره کل اخبار چند رسانه‌ای خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و ساتیار امامی، عضو هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی داوری عکس‌های این مسابقه را برعهده داشته‌اند.