فیلم جدیدترین تور کنسرت راجر واترز در سینماهای جهان اکران می‌شود

فیلمی از تور «ما+آن‌ها» راجر واترز اواخر امسال در سینماها اکران خواهد شد چراکه شرکت ترافالگار ریلیسینگ توانسته حقوق رسمی آن را خریداری کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، فیلمی از تور «ما+آن‌ها» که توسط راجر واترز در قالب ۱۵۶ اجرا در کشورها و منطقه‌هایی از جمله استرالیا، آمریکای لاتین و آمریکای […]


فیلمی از تور «ما+آن‌ها» راجر واترز اواخر امسال در سینماها اکران خواهد شد چراکه شرکت ترافالگار ریلیسینگ توانسته حقوق رسمی آن را خریداری کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، فیلمی از تور «ما+آن‌ها» که توسط راجر واترز در قالب ۱۵۶ اجرا در کشورها و منطقه‌هایی از جمله استرالیا، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی روی صحنه رفت، در سینماها هم دیده خواهد شد.

واترز که از مؤسسان گروه پینک‌فلوید است، در این تور آهنگ‌هایی از مسیر حرفه‌ای کاری طولانی‌مدت و موفق خود را که همراه این گروه اجرا کرده و در عین حال تعدادی از آثار سولوی خود را روی صحنه برده است. این تور روی هم رفته نزدیک به ۲.۳ میلیون بیننده داشت.

تور «ما+آن‌ها» از ماه می ۲۰۱۷ تا ۹ دسامبر ۲۰۱۸ برگزار شد.‌

فیلم این تور در حال حاضر در دست تهیه است و هنوز نامی برای آن تعیین نشده است. این فیلم لحظه‌هایی از تعدادی از اجراهای واترز را به نمایش خواهد گذاشت.

واترز به خاطر اجراهای زنده خود که تبدیل به تجربه‌هایی چندجانبه شده‌اند، مشهور است. مارک فنویک مدیر برنامه‌های او گفت: «راجر از اوایل دهه هفتاد میلادی تا به حال یکی از نوآوران تئاتر در راک اند رول سالنی و استادیومی بوده است. او به خاطر پیشبرد مرزهای سرگرمی صوتی و تصویری در کنار پیغام عشق و انسانیت خود افسانه‌ای بوده است.»

شرکت ترافالگار که متخصص سینمای مستند و رخدادی است، اخیراً توانسته با اکران‌های موسیقایی خود از گروه‌هایی مثل بی‌تی‌اس و کلدپلی به موفقیت دست پیدا کند. این شرکت قبلاً در اکران فیلم «راجر واترز – دیوار» سال ۲۰۱۵ هم با واترز همکاری کرده بود.

مارک آلنبی مدیر عامل ترافالگار در بیانیه‌ای گفت: «کمک راجر واترز به پس‌زمینه موسیقی بی‌همتاست. نمایش‌های خارق‌العاده او در سراسر دنیا در بزرگ‌ترین استادیوم‌ها و سالن‌ها همیشه هم از نظر خلاقیت و هم از نظر حمایت از حقوق بشر تک هستند. همکاری دوباره با راجر و تیمش افتخاری بزرگ است.»

فعالیت این هنرمند در زمینه حقوق بشر کاملاً شناخته شده است و واترز یکی از معترضان جدی رژیم صهیونیستی و سیاست‌های غیرانسانی آن است و همواره در اجراهای خود مخالفت خود را با این رژیم عیان کرده است.

این فیلم فصل پاییز به صورت بین‌المللی اکران خواهد شد.