نمایش و نقد «تخت‌ سلیمان» در کانون فیلم «سینماحقیقت»

برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «تخت‌ سلیمان» اختصاص یافته است. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند ۵۱ دقیقه‌ای «تخت‌ سلیمان» از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸ در سالن «سینماحقیقت» […]


برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «تخت‌ سلیمان» اختصاص یافته است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند ۵۱ دقیقه‌ای «تخت‌ سلیمان» از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸ در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور پژمان مظاهری‌پور تهیه‌کننده و کارگردان، ناصر صفاریان مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها و اُرد عطارپور کارشناس مهمان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

این فیلم به روایت تاریخ کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه باستانی تخت‌ سلیمان می‌پردازد.

عموم علاقه مندان برای تماشای این فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دوشنبه ۹ اردیبهشت به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.