کنسرت گروه طریقت با حمایت اسنپ به نفع سیل‌زدگان

گروه موسیقی طریقت با حمایت اسنپ به نفع سیل‌زدگان لرستان به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش بازرگانی سینما خراسان، کنسرت «حبس دنیا» با اجرای گروه طریقت و خوانندگی وحید تاج ۱۱ اردیبهشت در تالار وحدت اجرا می‌شود. آهنگسازی قطعات این کنسرت برعهده امیرحسین طریقت بوده، علی طریقت به عنوان سرپرست ارکستر و محمد نصرتی […]


گروه موسیقی طریقت با حمایت اسنپ به نفع سیل‌زدگان لرستان به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش بازرگانی سینما خراسان، کنسرت «حبس دنیا» با اجرای گروه طریقت و خوانندگی وحید تاج ۱۱ اردیبهشت در تالار وحدت اجرا می‌شود.

آهنگسازی قطعات این کنسرت برعهده امیرحسین طریقت بوده، علی طریقت به عنوان سرپرست ارکستر و محمد نصرتی به عنوان رهبر ارکستر در این اجرا حضور دارند. در این کنسرت گروه دف‌نوازی سایه‌ها قطعاتی از محمد طریقت را اجرا می‌کند.

این کنسرت همراه با طراحی و اجرای حرکت خواهد بود و الیاس امینیان اجرای آن را بر عهده خواهد داشت. حامی مالی و معنوی این اجرا سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ است و بخشی از عوائد آن به سیل‌زدگان لرستان تعلق می‌گیرد.

همچنین اسنپ کد تخفیفی برای رفت‌وآمد به این کنسرت در نظر گرفته است. با وارد کردن عبارت habse-donya می‌توانید با ۲۰ درصد تخفیف (تا سقف ۲ هزار تومان) از مبدا یا به مقصد محل اجرای کنسرت سفر کنید.