آغاز اجرای «پدر/ مادر» از ۲۹ خرداد

نمایش «پدر/ مادر» به کارگردانی رضا احمدی از بیست‌ و نهم خرداد در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «پدر / مادر» به کارگردانی رضا احمدی و نقش‌آفرینی مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، ندا اسدی و سارا امیدوار از بیست و نهم خرداد در تئاتر مستقل تهران […]


نمایش «پدر/ مادر» به کارگردانی رضا احمدی از بیست‌ و نهم خرداد در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «پدر / مادر» به کارگردانی رضا احمدی و نقش‌آفرینی مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، ندا اسدی و سارا امیدوار از بیست و نهم خرداد در تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهد رفت.

«پدر / مادر» دوگانه‌ای به نویسندگی فلوریان زلر است که گروه اجرایی یک شب «پدر» را در ۷۵ دقیقه و شب بعد «مادر» را در ۸۰ دقیقه به اجرا می برد. این روند تجربه جدیدی است که تا پایان تیر ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت به شکلی که اجرای «پدر» یا «مادر» به صورت جداگانه، هر یک شب در میان در معرض دید تماشاگران قرار خواهند گرفت.

مترجمان نمایشنامه «پدر»، حمیدرضا امان پورقرائی و مریم حیدری و همچنین مترجم نمایشنامه «مادر» تینوش نظم‌جو است.

دیگر عوامل این اثر عبارت‌ند از دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: کامران اقتداری، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح نور: رضا خضرایی، منشی صحنه: الهه غلام‌زاده، دستیار صحنه: مهسا اسماعیل زاد، طراح پوستر و بروشور: سینا افشار، طراح مولتی‌مدیا: کیومرث صمدی طارمی، طراح صدا: عرفان خاتونی‌مقدم، عکاس: رضا جاویدی و روابط عمومی: ندا کاوندی و مهران عشریه.

پیش‌فروش بلیت این نمایش از چهارشنبه بیست‌ودوم خرداد در سایت تیوال آغاز شده است. «پدر / مادر» از بیست و نهم خرداد تا سی‌ و یکم تیر هر روز ساعت ۲۱:۳۰ در تئاتر مستقل تهران به نشانی ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل، پلاک ۵۰ روی صحنه خواهد رفت.