بزرگداشت ۵ هنرمند در «پرواز»

بزرگداشت ۵ هنرمند پیشکسوت در جشنواره «پرواز» برگزار می شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای جشنواره، با صدور احکام داوران چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «پرواز»، داوری بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره اعم از فیلم‌های کوتاه، داستانی، مستند و انیمیشن آغاز شد. کیومرث پوراحمد، فاطمه گودرزی و اصغر همت به […]


بزرگداشت ۵ هنرمند پیشکسوت در جشنواره «پرواز» برگزار می شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای جشنواره، با صدور احکام داوران چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «پرواز»، داوری بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره اعم از فیلم‌های کوتاه، داستانی، مستند و انیمیشن آغاز شد.

کیومرث پوراحمد، فاطمه گودرزی و اصغر همت به عنوان داوران بخش فیلم کوتاه (نگاه همراه) در جشنواره حضور دارند.

در بخش مسابقه نیز کتایون ریاحی، علی رویین‌تن، فردوس حاجیان، شاهد احمدلو، شهره سلطانی، رضا ایرانمش و فاطمه امیری آثار جشنواره را داوری خواهند کرد. پیمان عباسی نیز داوری بخش فیلمنامه را عهده‌دار خواهد بود.

همزمان با آغاز به کار هیات داوران، ۴۰ فرد دارای معلولیت از سراسر ایران نیز آثار جشنواره را داوری و رای خود را جداگانه اعلام خواهند کرد.

جشنواره «پرواز» هفتم و هشتم اسفندماه در محل باغ موزه قصر تهران سینما برگزار می شود.

در آیین پایانی جشنواره نیز علاوه بر تجلیل از برگزیدگان و اهدای جوایز قرار است برای پیشکسوتان و چهره‌های برجسته‌ای چون جمشید مشایخی، محمدعلی کشاورز، ژاله علو، فردوس کاویانی و محسن قاضی‌مرادی مراسم بزرگداشت برگزار شود و از آنان قدردانی به عمل آید.

مراسم اختتامیه جشنواره پرواز روز پنجشنبه نهم اسفندماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در پردیس سینمایی مگامال برگزار می‌شود.